Çarşamba, Temmuz 25, 2007

hoff!

bugün içimden büyük bir hoff diyesim var. aslında içimden demeye başlayıp karşıma ilk çıkan insanın oğluna doğru kusasım var bu hoffu ama korkuyorum şahsen. korkuyorum korkutmaktan ve dahi korkuyor olmaktan.

gözlerimi kapatıp uyuyasım vardır belki de. hani uyku tüm hastalıkların ilacıdır teorisinden yola çıkarak uygulamak istiyorum sanki bunu. ben ve şizoma bakacak olursak aslında tüm yazılı kaynakların belirttiği üzere tek bir ilacım vardır benim. ama o kadar korkamadım hiç. ulan belki de korkuyorumdur ama şizoma çaktırmıyorumdur diye düşünüp durur buluyorum kendimi mesela. o zaman düşünmem gerekir mi diye içimden geçirmiyor değilim aslında. duruyorum. gözlerimi de kapatayım diyorum. işte o zaman karıştırıyorum dönen midem midir yoksa bulanan beynim midir anlamıyorum. belki de her şey bulanırken beynim mideme dönüyordur. kim bilir, belki de şizomunfreni patladı. ama ben anlamıyorum.

tüm bilge kişilerin ortaklaşa aldığı ve antik çin kalıntıları, orhun yazıtları ve daha bir çok mağara duvarı üzerinde belirtilmiş olduğu gibi; ben, bilmiyorum

0 Eleştiri: